- Instelbaar verlichtingsgebied
| Artikelcode (SKU) | 809645 |
| EAN | 0088381891103 |
| SKU leverancier | BEADML810 |
| Merk | MAKITA |
| IP-beschermingsklasse | Ip54 |
| Afmeting (L x B x H) | 420 x 420 x 787 MM |
| Kleurtemperatuur | 5500 K |
| Gewicht met accu | 14,2 - 15.3 KG |
| Artikelcode (SKU) | 809645 |
| EAN | 0088381891103 |
| SKU leverancier | BEADML810 |
| Merk | MAKITA |
| IP-beschermingsklasse | Ip54 |
| Afmeting (L x B x H) | 420 x 420 x 787 MM |
| Kleurtemperatuur | 5500 K |
| Gewicht met accu | 14,2 - 15.3 KG |
| Chemische samenstelling accu (NiCd/NiMH/Li-ion) | Li-ion |
| Continu gebruik 18V / 6,0 Ah x2 | 4 / 8,5 / 18 h |
| Lichtstroom | 5500 / 3000 / 1500 lumen |
| LXT-spanning | 1 |
| Nominale accuspanning | 14,4 / 18 V |
| Verlichtingssterkte | 550 / 300 / 150 LX |
| Vermogen van de LED | 202 x 0,2 W |
| Voedingskabel | 2,5 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw