| Artikelcode (SKU) | 619251 |
| EAN | 3165140839341 |
| SKU leverancier | 1600A00B8J |
| Merk | BOSCH |
| Gewicht accu | 0,600 KG |
| Laadstroom | 8,0 A |
| Accu/met snoer | Snoerloos |
| Acculaadspanning, van | 14,400 |
| Artikelcode (SKU) | 619251 |
| EAN | 3165140839341 |
| SKU leverancier | 1600A00B8J |
| Merk | BOSCH |
| Gewicht accu | 0,600 KG |
| Laadstroom | 8,0 A |
| Accu/met snoer | Snoerloos |
| Acculaadspanning, van | 14,400 |
| Acculaadspanning | 14,4 – 18 V |
| Acculaadspanning, tot | 18,0 |
| Celtype | Li-Ion |
| Gewicht (oplaadapparaat) | 0,700 |
| Capaciteit accu 2 | 5,0 AH |
| Oplaadtijd bij accucapaciteit 5,0 Ah (100%) ca. | 45,0 |
| Oplaadtijd bij accucapaciteit 5,0 Ah (80%/100%) ca. | 35/45 min |
| Oplaadtijd bij accucapaciteit 5,0 Ah (80%) ca. | 35,0 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw