| Artikelcode (SKU) | 811535 |
| EAN | 3165140923590 |
| SKU leverancier | 1600A011TZ |
| Merk | BOSCH |
| Afmetingen machine (lengte x breedte x hoogte) | 229 x 129 x 97 mm |
| Accucompatibiliteit | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Oplaadtijd bij 2,5 Ah 100% ca. | 36,0 |
| Oplaadtijd bij 4,0 Ah 100% ca. | 35,0 |
| Artikelcode (SKU) | 811535 |
| EAN | 3165140923590 |
| SKU leverancier | 1600A011TZ |
| Merk | BOSCH |
| Afmetingen machine (lengte x breedte x hoogte) | 229 x 129 x 97 mm |
| Accucompatibiliteit | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Oplaadtijd bij 2,5 Ah 100% ca. | 36,0 |
| Oplaadtijd bij 4,0 Ah 100% ca. | 35,0 |
| Acculaadspanning, van | 14,400 |
| Acculaadspanning | 14,4 – 18 V |
| Oplaadtijd bij 4,0 Ah (PowerPlus 80%/100%) ca. | 51 min |
| Acculaadspanning, tot | 18,0 |
| Oplaadtijd bij 6,0 Ah 100% ca. | 62,0 |
| Oplaadtijd bij 2,0 Ah 100% ca. | 30,0 |
| Oplaadtijd bij 4,0 Ah PowerPlus 100% ca. | 51,0 |
| Oplaadtijd bij 3,0 Ah 100% ca. | 46,0 |
| Oplaadtijd bij 5,0 Ah 100% ca. | 46,0 |
| Oplaadtijd bij 1,5 Ah 100% ca. | 27,0 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw