| Artikelcode (SKU) | 108173 |
| SKU leverancier | 196933-6 |
| Merk | MAKITA |
| Afmeting (L x B x H) | 205 x 340 x 100 MM |
| LXT-spanning | 1 |
| Netto productgewicht | 2,1 KG |
| Nominale accuspanning | 14,4 / 18 V |
| Oplaadtijd 1,3 Ah | 15 MIN |
| Artikelcode (SKU) | 108173 |
| SKU leverancier | 196933-6 |
| Merk | MAKITA |
| Afmeting (L x B x H) | 205 x 340 x 100 MM |
| LXT-spanning | 1 |
| Netto productgewicht | 2,1 KG |
| Nominale accuspanning | 14,4 / 18 V |
| Oplaadtijd 1,3 Ah | 15 MIN |
| Oplaadtijd 1,5 Ah | 15 MIN |
| Oplaadtijd 2,0 Ah | 24 MIN |
| Oplaadtijd 3,0 Ah | 22 MIN |
| Oplaadtijd 4,0 Ah | 36 MIN |
| Oplaadtijd 5,0 Ah | 45 MIN |
| Oplaadtijd 6,0 Ah | 55 MIN |
| Voedingskabel | 2,0 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw