| Artikelcode (SKU) | 108151 |
| EAN | 0088381348065 |
| SKU leverancier | 194588-1 |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 30 W |
| Afmeting (L x B x H) | 165 x 97 x 68 MM |
| Gemiddelde oplaadtijd | 30 - 50 MIN |
| Netto productgewicht | 0,4 KG |
| Artikelcode (SKU) | 108151 |
| EAN | 0088381348065 |
| SKU leverancier | 194588-1 |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 30 W |
| Afmeting (L x B x H) | 165 x 97 x 68 MM |
| Gemiddelde oplaadtijd | 30 - 50 MIN |
| Netto productgewicht | 0,4 KG |
| Nominale accuspanning | 7,2 - 10,8 V |
| Voedingskabel | 2,0 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw