| Artikelcode (SKU) | 108140 |
| EAN | 0088381200585 |
| SKU leverancier | 194164-1 |
| Merk | MAKITA |
| Afmeting (L x B x H) | 184 x 275 x 122 MM |
| Gemiddelde oplaadtijd | 13 - 40 MIN |
| Netto productgewicht | 1,3 KG |
| Nominale accuspanning | 7,2 - 24 V |
| Artikelcode (SKU) | 108140 |
| EAN | 0088381200585 |
| SKU leverancier | 194164-1 |
| Merk | MAKITA |
| Afmeting (L x B x H) | 184 x 275 x 122 MM |
| Gemiddelde oplaadtijd | 13 - 40 MIN |
| Netto productgewicht | 1,3 KG |
| Nominale accuspanning | 7,2 - 24 V |
| Voedingskabel | 2,0 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw