| Artikelcode (SKU) | 108181 |
| EAN | 0088381459563 |
| SKU leverancier | 197363-4 |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 80 W |
| Afmeting (L x B x H) | 120 x 163 x 73 MM |
| Netto productgewicht | 0,63 KG |
| Nominale accuspanning | 12 V |
| Artikelcode (SKU) | 108181 |
| EAN | 0088381459563 |
| SKU leverancier | 197363-4 |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 80 W |
| Afmeting (L x B x H) | 120 x 163 x 73 MM |
| Netto productgewicht | 0,63 KG |
| Nominale accuspanning | 12 V |
| Oplaadtijd 1,5 Ah | 22 MIN |
| Oplaadtijd 2,0 Ah | 30 MIN |
| Oplaadtijd 4,0 Ah | 60 MIN |
| Voedingskabel | 2,0 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw