| Artikelcode (SKU) | 108155 |
| EAN | 0088381355308 |
| SKU leverancier | 194863-5 |
| Merk | MAKITA |
| LXT-spanning | 1 |
| Netto productgewicht | 1,7 KG |
| Nominale accuspanning | 36 V |
| Voedingskabel | 2,0 m |
| Artikelcode (SKU) | 108155 |
| EAN | 0088381355308 |
| SKU leverancier | 194863-5 |
| Merk | MAKITA |
| LXT-spanning | 1 |
| Netto productgewicht | 1,7 KG |
| Nominale accuspanning | 36 V |
| Voedingskabel | 2,0 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw