| Artikelcode (SKU) | 812419 |
| EAN | 0088381556354 |
| SKU leverancier | 191E07-8 |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 310 W |
| Afmeting (L x B x H) | 156 x 210 x 84 MM |
| Gemiddelde oplaadtijd | 22 - 76 MIN |
| Netto productgewicht | 1,0 KG |
| Artikelcode (SKU) | 812419 |
| EAN | 0088381556354 |
| SKU leverancier | 191E07-8 |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 310 W |
| Afmeting (L x B x H) | 156 x 210 x 84 MM |
| Gemiddelde oplaadtijd | 22 - 76 MIN |
| Netto productgewicht | 1,0 KG |
| Nominale accuspanning | 40 V |
| Oplaadtijd 2,0 Ah | 22 MIN |
| Oplaadtijd 2,5 Ah | 28 MIN |
| Oplaadtijd 4,0 Ah | 45 MIN |
| Oplaadtijd 5,0 Ah | 50 MIN |
| Oplaadtijd 8,0 Ah | 76 MIN |
| Voedingskabel | 2,0 m |
| XGT-spanning | 1 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw