| Artikelcode (SKU) | 109360 |
| EAN | 4007430215833 |
| SKU leverancier | 627044000 |
| Merk | METABO |
| Gewicht | 582 G |
| Netspanning | 220 - 240 v V |
| Accuspanning | 12 - 36 V |
| Laadtijd voor 18 V/4,0 Ah | 80 MIN |
| Artikelcode (SKU) | 109360 |
| EAN | 4007430215833 |
| SKU leverancier | 627044000 |
| Merk | METABO |
| Gewicht | 582 G |
| Netspanning | 220 - 240 v V |
| Accuspanning | 12 - 36 V |
| Laadtijd voor 18 V/4,0 Ah | 80 MIN |
| Laadtijd voor 18 V/8,0 Ah | 160 MIN |
| Max. laadstroom | 3 / 4 A |
| Netfrequentie | 50 - 60 hz |
| Uitgangsvermogen | 55 W |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw