| Artikelcode (SKU) | 121990 |
| EAN | 8004897980454 |
| SKU leverancier | 830807567 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 0,60 KG |
| Opgenomen vermogen | 0.055 kW |
| Laadstroom | 1(6v)/4(12v) A |
| Spanning | 230 V |
| Artikelcode (SKU) | 121990 |
| EAN | 8004897980454 |
| SKU leverancier | 830807567 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 0,60 KG |
| Opgenomen vermogen | 0.055 kW |
| Laadstroom | 1(6v)/4(12v) A |
| Spanning | 230 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 170 x 65 x 35 MM |
| Geschikt voor gel/AGM batterij | Ja |
| Geschikt voor loodbatterij | Ja |
| Geschikt voor Ni-Cd batterij | Ja |
| Laadspanning | 6-12 V |
| Order nr. | 830807567 #are# |
| Orig. nr. | T-charge12 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw