Persbek ring adapter RJAXL-1 tbv M18 BLH
Persbek ring adapter RJAXL-1 tbv M18 BLH
niet op voorraad
€892,74 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 312502 |
| EAN | 4002395138029 |
| SKU leverancier | 4933451133 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | 2.0 AH |
| Geleverd in | Transportkoffer |
| Artikelcode (SKU) | 312502 |
| EAN | 4002395138029 |
| SKU leverancier | 4933451133 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | 2.0 AH |
| Geleverd in | Transportkoffer |
| Milw. battery included | 2 x M18 B2 |
| Naam | M18 BLHPT-202C M-SET |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | M12-18 C |
| Gewicht incl. accu | 2.9 (M18 B2) KG |
| By technology | Brushless |
| Standaard toebehoren | 3x M-profiel bek (15/22/28 mm) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw