| Artikelcode (SKU) | 711988 |
| EAN | 4058546345006 |
| SKU leverancier | 4933478309 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | 3.0 AH |
| Geleverd in | Transportkoffer |
| Artikelcode (SKU) | 711988 |
| EAN | 4058546345006 |
| SKU leverancier | 4933478309 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | 3.0 AH |
| Geleverd in | Transportkoffer |
| Milw. battery included | 2 x M18 HB3 |
| Naam | M18 ONEBLHPT-302C U-SET |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | M12-18 FC |
| Gewicht incl. accu | 2.9 (M18 HB3) KG |
| By technology | Fuel |
| Standaard toebehoren | 3x U-profiel bekken (16/20/25 mm) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw