Polijstschijf lamswol 135mm
Polijstschijf lamswol 135mm
niet op voorraad
€30,01 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 844417 |
| EAN | 4058546361167 |
| SKU leverancier | 4933478834 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Geleverd in | HD Box |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Artikelcode (SKU) | 844417 |
| EAN | 4058546361167 |
| SKU leverancier | 4933478834 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Geleverd in | HD Box |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Naam | M18 FROP15-0X |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | Geen lader bijgeleverd |
| Gewicht incl. accu | 3.2 (M18 B5) KG |
| By technology | Fuel |
| Standaard toebehoren | 125 mm steunschijf, stofscherm |
| Min | 2650 - 5100 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw