| Artikelcode (SKU) | 844421 |
| EAN | 4058546361198 |
| SKU leverancier | 4933478837 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Geleverd in | HD Box |
| Milw. battery included | 2 x M18 B5 |
| Artikelcode (SKU) | 844421 |
| EAN | 4058546361198 |
| SKU leverancier | 4933478837 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Geleverd in | HD Box |
| Milw. battery included | 2 x M18 B5 |
| Naam | M18 FROP21-502X |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | M12-18 FC |
| Gewicht incl. accu | 3.3 (M18 B5) KG |
| By technology | Fuel |
| Standaard toebehoren | 150 mm steunschijf, stofafscherming |
| Min | 2400 - 4500 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw