| Artikelcode (SKU) | 619346 |
| EAN | 4059952507811 |
| SKU leverancier | 06014A3000 |
| Merk | BOSCH |
| Gewicht zonder accu | 2,500 KG |
| Worden batterijen meegeleverd | 1 |
| Zijn batterijen nodig | 1 |
| Aantal batterijen | 1 |
| Artikelcode (SKU) | 619346 |
| EAN | 4059952507811 |
| SKU leverancier | 06014A3000 |
| Merk | BOSCH |
| Gewicht zonder accu | 2,500 KG |
| Worden batterijen meegeleverd | 1 |
| Zijn batterijen nodig | 1 |
| Aantal batterijen | 1 |
| Code type batterij 1 | CR2032 |
| Accu/met snoer | Snoerloos |
| Radiofrequentiebereik FM | 87,5 – 108 MHz |
| Radiofrequentiebereik FM, van | 87,500 |
| Ingangsspanning(en) accu, van | 18,0 |
| Presets FM | 8,0 |
| Ingangsspanning(en) net, van | 100,0 |
| Presets | 8,0 |
| Radiofrequentiebereik FM, tot | 108,0 |
| Ingangsspanning(en) net | 100 – 240 V |
| Uitgangsspanning(en) net | 18,0 |
| Nominaal vermogen versterker (bij netvoeding) | 15,0 |
| Ingangsspanning(en) accu | 18 V |
| Ingangsspanning(en) net, tot | 240,0 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw