Sneloplaadapparaat TCL 6
Sneloplaadapparaat TCL 6
op voorraad
€83,15 (incl. btw)
Voorzien van zowel Bluetooth® als AUX-IN-aansluiting
Uitstekend geluid in compact, modern en robuust design
Intuïtieve bediening met grote knoppen en lcd-kleurenscherm
Bluetooth® interface met handsfree functie
Compacte constructie met buigzame, breukbestendige antenne
Licht, compact en krachtig: De bouwradio SYSROCK past op elke vensterbank en combineert compacte afmetingen en een laag gewicht met een perfect geluid. En dankzij de Bluetooth® interface en de geïntegreerde handsfree-functie kunt u naast uw favoriete radiostations ook de lievelingsnummers op uw smartphone in SYSROCK-geluidskwaliteit horen.
netlaadadapter 230 V, kabel Aux-ingang, transporttas| Artikelcode (SKU) | 105224 |
| EAN | 4014549277829 |
| SKU leverancier | 202111 |
| Merk | Festool |
| Kabellengte | 2.5 m |
| Techniek (motor) | accu |
| Gewicht | 1,245 KG |
| Productgewicht zonder toebehoren | 0.8 KG |
| Artikelcode (SKU) | 105224 |
| EAN | 4014549277829 |
| SKU leverancier | 202111 |
| Merk | Festool |
| Kabellengte | 2.5 m |
| Techniek (motor) | accu |
| Gewicht | 1,245 KG |
| Productgewicht zonder toebehoren | 0.8 KG |
| Aandrijftype | Netstroom |
| Afmeting (L x B x H) | 95 x 102 x 149 MM |
| Transportgewicht met toebehoren | 1.2 KG |
| Bluetooth®-standaard | 4.1 |
| Luidspreker | 10 W |
| USB-uitgang | 5V/1,2A |
| Ontvangst radio | FM / DAB+ |
| Frequentiebereik FM (VHF) | 87,5 - 108 MHz |
| Gebruik met Festool schuifaccupacks | 18 V |
| Aantal voorinstellingen | 2 x 4 |
| Aux-in-ingang | 3.5 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw