| Artikelcode (SKU) | 827141 |
| EAN | 4059952559520 |
| SKU leverancier | 06014A41W0 |
| Merk | BOSCH |
| Gewicht zonder accu | 8,800 KG |
| Worden batterijen meegeleverd | 1 |
| Zijn batterijen nodig | 1 |
| Aantal batterijen | 2 |
| Artikelcode (SKU) | 827141 |
| EAN | 4059952559520 |
| SKU leverancier | 06014A41W0 |
| Merk | BOSCH |
| Gewicht zonder accu | 8,800 KG |
| Worden batterijen meegeleverd | 1 |
| Zijn batterijen nodig | 1 |
| Aantal batterijen | 2 |
| Code type batterij 1 | LR6 |
| Accu/met snoer | Snoerloos |
| Radiofrequentiebereik FM | 87,5 – 108 MHz |
| Radiofrequentiebereik FM, van | 87,500 |
| Ingangsspanning(en) accu, van | 18,0 |
| Presets FM | 4,0 |
| Radiofrequentiebereik DAB+, van | 174,928 |
| Ingangsspanning(en) net, van | 100,0 |
| Radiofrequentiebereik DAB+, tot | 239,200 |
| Presets DAB+ | 4,0 |
| Radiofrequentiebereik FM, tot | 108,0 |
| Ingangsspanning(en) net | 100 – 240 V |
| Nominaal vermogen versterker (bij netvoeding) | 40,0 |
| Ingangsspanning(en) accu | 18 V |
| Ingangsspanning(en) net, tot | 240,0 |
| Radiofrequentiebereik DAB+ | 174,928 – 239,2 MHz |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw