| Artikelcode (SKU) | 168445 |
| EAN | 4007430332219 |
| SKU leverancier | 600777850 |
| Merk | METABO |
| Accuspanning | 12 - 18 V |
| Gewicht met accu-pack | 2.1 KG |
| Gewicht zonder accu-pack | 1.8 KG |
| Max. looptijd per accu-lading | 12 v/2,0 ah: 6 h / 14,4 v/2,0 ah: 7,2 h / 18 v/2,0 ah: 9 h / 18 v/lihd 8,0 ah: 32 h |
| Artikelcode (SKU) | 168445 |
| EAN | 4007430332219 |
| SKU leverancier | 600777850 |
| Merk | METABO |
| Accuspanning | 12 - 18 V |
| Gewicht met accu-pack | 2.1 KG |
| Gewicht zonder accu-pack | 1.8 KG |
| Max. looptijd per accu-lading | 12 v/2,0 ah: 6 h / 14,4 v/2,0 ah: 7,2 h / 18 v/2,0 ah: 9 h / 18 v/lihd 8,0 ah: 32 h |
| Radiofrequentie AM | 522 - 1620 kHz |
| Radiofrequentie FM | 87.5 - 108 MHz |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw