Geef de camera toestemming om de scanner te gebruiken.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw
| Artikelcode (SKU) | 250014 |
| EAN | 0088381883306 |
| SKU leverancier | DVC150LZ |
| Merk | MAKITA |
| Max. onderdruk | 90 / 240 MBAR |
| IP-beschermingsklasse | Ipx4 |
| Zuigkracht | 70 / 320 w MBAR |
| Stofklasse | L |
| Afmeting (L x B x H) | 366 x 334 x 421 MM |
| Gewicht met accu | 8,9 - 9,6 KG |
| Chemische samenstelling accu (NiCd/NiMH/Li-ion) | Li-ion |
| Continu gebruik 18V / 5,0 Ah x2 | 65 min |
| Diameter stofzuigslang | 38 MM |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 75 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 2,5 DB(A) |
| Lengte stofzuigslang | 2,5 m |
| Luchtvolume | 2,1 / 3,6 m³/min |
| LXT-spanning | 1 |
| Netto productgewicht | 8,3 KG |
| Nominale accuspanning | 2 x 18 V |
| Tankcapaciteit voor stof | 15 L |
| Tankcapaciteit voor vloeistoffen | 12 L |
| Trillingsniveau (3 assen) | = 2,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K-factor) | 1,5 M/S² |
| Voedingskabel | 5,0 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw