| Artikelcode (SKU) | 697918 |
| EAN | 4007430321244 |
| SKU leverancier | 602021850 |
| Merk | METABO |
| Inhoud reservoir | 7.5 L |
| Filteroppervlak | 3600 Cm² |
| Accuspanning | 18 V |
| Gewicht met accu-pack | 7.5 KG |
| Artikelcode (SKU) | 697918 |
| EAN | 4007430321244 |
| SKU leverancier | 602021850 |
| Merk | METABO |
| Inhoud reservoir | 7.5 L |
| Filteroppervlak | 3600 Cm² |
| Accuspanning | 18 V |
| Gewicht met accu-pack | 7.5 KG |
| Gewicht zonder accu-pack | 6.9 KG |
| Luchtvermogen max. | 2100 L/MIN |
| Onderdruk | 120 hPa (mbar) |
| Slanglengte | 3.5 m |
| Type accu-pack | Lihd |
| Zuigslang-Ø | 32 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw