| Artikelcode (SKU) | 312336 |
| EAN | 4002395141623 |
| SKU leverancier | 4933451635 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 12 V |
| By system | M12 |
| Capaciteit accu | 2.0 AH |
| Geleverd in | Emmer |
| Artikelcode (SKU) | 312336 |
| EAN | 4002395141623 |
| SKU leverancier | 4933451635 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 12 V |
| By system | M12 |
| Capaciteit accu | 2.0 AH |
| Geleverd in | Emmer |
| Milw. battery included | 2 x M12 B2 |
| Naam | M12 BDC6-202C |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | C12 C |
| Gewicht incl. accu | 4.2 (M12 B2) KG |
| By technology | Brushed |
| Standaard toebehoren | 6 mm x 7,6 m spiraal met rechte avegaar |
| Min | 0 - 500 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw