| Artikelcode (SKU) | 711952 |
| EAN | 4058546345990 |
| SKU leverancier | 4933478408 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Artikelcode (SKU) | 711952 |
| EAN | 4058546345990 |
| SKU leverancier | 4933478408 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Naam | M18 FCSSM-0 |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | Geen lader bijgeleverd |
| Gewicht incl. accu | 14.0 (M18 HB12) KG |
| By technology | Fuel |
| Standaard toebehoren | 1x schouderband, 1x 22 mm achterste geleidingsslang |
| Min | 650 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw