| Artikelcode (SKU) | 312555 |
| EAN | 4058546028565 |
| SKU leverancier | 4933459684 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Geleverd in | Gesloten emmer |
| Artikelcode (SKU) | 312555 |
| EAN | 4058546028565 |
| SKU leverancier | 4933459684 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Geleverd in | Gesloten emmer |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Naam | M18 FDCPF10-0C |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | Geen lader bijgeleverd |
| Gewicht incl. accu | 6.9 (M18 B2) KG |
| By technology | Fuel |
| Standaard toebehoren | 1x 10 mm x 20.6 m spiraalkabel (48532675), sleutelpen |
| Min | 0 - 600 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw