| Artikelcode (SKU) | 312556 |
| EAN | 4058546028572 |
| SKU leverancier | 4933459685 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | 2.0 AH |
| Geleverd in | Gesloten emmer |
| Artikelcode (SKU) | 312556 |
| EAN | 4058546028572 |
| SKU leverancier | 4933459685 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | 2.0 AH |
| Geleverd in | Gesloten emmer |
| Milw. battery included | 1 x M18 B2 |
| Naam | M18 FDCPF10-201C |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | M12-18 FC |
| Gewicht incl. accu | 6.9 (M18 B2) KG |
| By technology | Fuel |
| Standaard toebehoren | 1x 10 mm x 10.6 spiraalkabel (48532675), 5 pcs snijset (48532685), sleutelpen |
| Min | 0 - 600 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw