| Artikelcode (SKU) | 312557 |
| EAN | 4058546028558 |
| SKU leverancier | 4933459683 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Geleverd in | Gesloten emmer |
| Artikelcode (SKU) | 312557 |
| EAN | 4058546028558 |
| SKU leverancier | 4933459683 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Geleverd in | Gesloten emmer |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Naam | M18 FDCPF8-0C |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | Geen lader bijgeleverd |
| Gewicht incl. accu | 6.9 (M18 B2) KG |
| By technology | Fuel |
| Standaard toebehoren | 8 mm x 10.6 m spiraalkabel (48532673) |
| Min | 0 - 600 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw