Spiraalmes HS 82 RF
Spiraalmes HS 82 RF
niet op voorraad
€51,17 (incl. btw)
Vlak langs de rand schaven, onbegrensd diep sponningen schaven door de eenzijdige lagering van de schaafkop
precies afschuinen – door 90°-V-groef in de schaafzool
nauwkeurige traploze instelling van de verspaningsdiepte
grotere precisie bij het maken van sponningen en het vlakschaven
Constante snelheid ook bij een maximale verspaningsdiepte – dankzij de elektronica
Glad schaafbeeld door spiraalmes
Geen reiniging achteraf door de efficiënte afzuiging, naar keuze links of rechts
Snelle meswisseling
Schaven tot aan randen: dankzij de eenzijdige lagering van de schaafkop werkt de schaaf HL 850 gelijkmatig en met onbegrensde groefdiepte. Geen groefdieptebegrenzing, geen nabewerking.
Schaafkop, parallelaanslag, sponningdiepte-aanslag, afzuigadapter, inbussleutel SW 5, Systainer SYS3 M 237| Artikelcode (SKU) | 829831 |
| EAN | 4014549353813 |
| SKU leverancier | 576253 |
| Merk | Festool |
| Opgenomen vermogen | 850 W |
| Kabellengte | 3.8 m |
| Productgewicht zonder toebehoren | 4.2 KG |
| Aandrijftype | Netstroom |
| Artikelcode (SKU) | 829831 |
| EAN | 4014549353813 |
| SKU leverancier | 576253 |
| Merk | Festool |
| Opgenomen vermogen | 850 W |
| Kabellengte | 3.8 m |
| Productgewicht zonder toebehoren | 4.2 KG |
| Aandrijftype | Netstroom |
| Toerental van de schaafas | 12000 min⁻¹ |
| Schaafbreedte | 82 MM |
| Spaanderafname | 0 - 3,5 MM |
| Aansluiting stofafzuiging Ø | 36 MM |
| Schaven: Totale gemid. trillingswaarde ah | 2.5 M/S² |
| Schaven: Normenreeks EN | 62841 |
| Schaven: Onzekerheid (geluid) K | 3 DB |
| Schaven: A-beoordeeld geluidsvermogensniveau LWA | 95 DB(A) |
| Schaven: Onzekerheid (vibratie) K | 1.5 M/S² |
| Schaven: A-beoordeeld geluidsdrukniveau LpA | 87 DB(A) |
| Transportgewicht met toebehoren | 7.0 KG |
| Max. sponningdiepte | ∞ |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw