M18BP-402C bandschuurmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312515 SKU leverancier: 4933451114
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312515
EAN 4002395137381
SKU leverancier 4933451114
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
Max. zaagdiepte 2 MM
By system M18
Capaciteit accu 4.0 AH
Geleverd in Transportkoffer
Milw. battery included 2 x M18 B4
Naam M18 BP-402C
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 C
Gewicht incl. accu 2.7 (M18 B4) KG
By technology Brushed
Standaard toebehoren Stofzak, rand- en laskantgeleider
Doorslijpbreedte 82 MM