M18BMS12-0 metaalschaar
Delen:
Artikelcode (SKU): 312511 SKU leverancier: 4933447925
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312511
EAN 4002395006731
SKU leverancier 4933447925
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in Geen kitbox of tas meegeleverd
Type accu Li-ion
Gewicht incl. accu 2.3 (M18 B2) KG
Max. knipcapaciteit in aluminium 2.0 MM
Max. zaagdiepte in staal 1.2 MM