M12BD-202C subcompactschroevendraaier
Delen:
Artikelcode (SKU): 312334 SKU leverancier: 4933441900
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312334
EAN 4002395002559
SKU leverancier 4933441900
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 30 NM
Spanning 12 V
Capaciteit accu 2.0 AH
Geleverd in Transportkoffer
Type accu Li-ion
Gewicht incl. accu 1.0 (M12 B2) KG
Max. boor Ø in hout 22 MM
Max. boor Ø in staal 10 MM