| Artikelcode (SKU) | 697524 |
| EAN | 4007430244284 |
| SKU leverancier | 602205890 |
| Merk | METABO |
| Max. koppel | 400 NM |
| Gereedschapopname | Buitenvierkant 1/2" (12,70 mm) |
| Accuspanning | 18 V |
| Gewicht met accu-pack | 1.8 KG |
| Artikelcode (SKU) | 697524 |
| EAN | 4007430244284 |
| SKU leverancier | 602205890 |
| Merk | METABO |
| Max. koppel | 400 NM |
| Gereedschapopname | Buitenvierkant 1/2" (12,70 mm) |
| Accuspanning | 18 V |
| Gewicht met accu-pack | 1.8 KG |
| Gewicht zonder accu-pack | 1.3 KG |
| Max. aantal slagen | 4250 /min |
| Max. losdraaikoppel | 620 NM |
| Max. nullasttoerental | 0 - 2150 /min |
| Max. schroefformaat | M20 |
| Toerental-/koppel-niveaus | 12 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw