HiKOKI ACCU SLAGSCHROEVENDRAAIER 2 x 1,5Ah ref. WH10DALWCZ
Delen:
Artikelcode (SKU): 107838 SKU leverancier: WH10DALWCZ
Specificaties
Artikelcode (SKU) 107838
EAN 4966376320035
SKU leverancier WH10DALWCZ
Merk HIKOKI
Diameter (schroef) 4 - 8 MM
Slagen per minuut (belast) 0 - 3200 1/MIN
Techniek (motor) accu
Toerental (onbelast) 0 - 2700 TR/MIN
Aandraaimoment 0 - 108 NEWTONMTR
Capaciteit (metrisch) 5 - 10 MM
Frequentie 50 HZ
Gewicht 1 KG
Breedte 58 MM
Hoogte 209 MM
Lengte 151 MM
Spanning (lader) 230 V
Aansluiting in inches 1/4 INCH
Techniek (accu, batterij) Li-ion
Spanning 10,8 V
Breedte () 58 MM