| Artikelcode (SKU) | 109280 |
| EAN | 4007430330307 |
| SKU leverancier | 602396890 |
| Merk | METABO |
| Max. koppel | 200 NM |
| Gereedschapopname | Inbus 1/4" (6,35 mm) |
| Accuspanning | 18 V |
| Gewicht met accu-pack | 1.3 KG |
| Artikelcode (SKU) | 109280 |
| EAN | 4007430330307 |
| SKU leverancier | 602396890 |
| Merk | METABO |
| Max. koppel | 200 NM |
| Gereedschapopname | Inbus 1/4" (6,35 mm) |
| Accuspanning | 18 V |
| Gewicht met accu-pack | 1.3 KG |
| Gewicht zonder accu-pack | 0.94 KG |
| Max. aantal slagen | 4000 /min |
| Max. nullasttoerental | 2900 /min |
| Max. schroefformaat | M16 |
| Toerental-/koppel-niveaus | 12 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw