| Artikelcode (SKU) | 829713 |
| EAN | 4058546376598 |
| SKU leverancier | 4933479865 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Slagfrequentie | 1400/3600/4400/0-4400 per min |
| Gewicht | 1kg KG |
| Max. koppel | 226 NM |
| Spanning | 18 V |
| Artikelcode (SKU) | 829713 |
| EAN | 4058546376598 |
| SKU leverancier | 4933479865 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Slagfrequentie | 1400/3600/4400/0-4400 per min |
| Gewicht | 1kg KG |
| Max. koppel | 226 NM |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | 5.0 AH |
| Geleverd in | HD Box |
| Milw. battery included | 2 x M18 B5 |
| Naam | M18 FID3-502X |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | M12-18 FC |
| Gewicht incl. accu | 1.7 (M18 B5) KG |
| By technology | Fuel |
| Standaard toebehoren | Riemclip en bithouder |
| Max. schroefmaat | M16 |
| Min | 1750/3000/3900/0-3900 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw