M18FCOS230-0 doorslijpmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 155618 SKU leverancier: 4933471696
Specificaties
Artikelcode (SKU) 155618
EAN 4058546295950
SKU leverancier 4933471696
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
Max. zaagdiepte 85 MM
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in Geen kitbox of tas meegeleverd
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 FCOS230-0
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 6.2 (M18 HB12) KG
By technology Fuel
Standaard toebehoren DUH 230 mm diamantblad (4932399542)
Zaagblad Ø 230 MM