| Artikelcode (SKU) | 155618 |
| EAN | 4058546295950 |
| SKU leverancier | 4933471696 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| Max. zaagdiepte | 85 MM |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Artikelcode (SKU) | 155618 |
| EAN | 4058546295950 |
| SKU leverancier | 4933471696 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| Max. zaagdiepte | 85 MM |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Naam | M18 FCOS230-0 |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | Geen lader bijgeleverd |
| Gewicht incl. accu | 6.2 (M18 HB12) KG |
| By technology | Fuel |
| Standaard toebehoren | DUH 230 mm diamantblad (4932399542) |
| Zaagblad Ø | 230 MM |
| Min | 6600 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw