M12FCOT-0 slijpmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312373 SKU leverancier: 4933464618
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312373
EAN 4058546225636
SKU leverancier 4933464618
Merk MILWAUKEE
Spanning 12 V
Max. zaagdiepte 16.3 MM
By system M12
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in Geen kitbox of tas meegeleverd
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M12 FCOT-0
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 1.1 (M12 B2) KG
By technology Fuel
Schijf Ø 76 MM
Asgat ø 10 MM