M12FCOT-422X slijpmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312374 SKU leverancier: 4933464619
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312374
EAN 4058546225643
SKU leverancier 4933464619
Merk MILWAUKEE
Spanning 12 V
Max. zaagdiepte 16.3 MM
By system M12
Capaciteit accu 1 x 4.0/ 1 x 2.0 AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included 1 x M12 B4
Naam M12 FCOT-422X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen C12 C
Gewicht incl. accu 1.1 (M12 B2) KG
By technology Fuel
Schijf Ø 76 MM
Asgat ø 10 MM