M12FDGA-0 haakse stiftslijper
Delen:
Artikelcode (SKU): 312396 SKU leverancier: 4933471438
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312396
EAN 4058546290665
SKU leverancier 4933471438
Merk MILWAUKEE
Spanning 12 V
By system M12
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in Geen kitbox of tas meegeleverd
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M12 FDGA-0
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 1.0 (M12 B4) KG
By technology Fuel
Standaard toebehoren 6, 8 mm spantang
Schijf Ø 50 MM
Spantang 6/ 8 MM