| Artikelcode (SKU) | 312396 |
| EAN | 4058546290665 |
| SKU leverancier | 4933471438 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 12 V |
| By system | M12 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Artikelcode (SKU) | 312396 |
| EAN | 4058546290665 |
| SKU leverancier | 4933471438 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 12 V |
| By system | M12 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Naam | M12 FDGA-0 |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | Geen lader bijgeleverd |
| Gewicht incl. accu | 1.0 (M12 B4) KG |
| By technology | Fuel |
| Standaard toebehoren | 6, 8 mm spantang |
| Schijf Ø | 50 MM |
| Spantang | 6/ 8 MM |
| Min | 0 - 10,000/ 0 - 15,000/ 0 - 20,000/ 0 - 24,500 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw