M18FLAG230XPDB-0C haakse slijpmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312573 SKU leverancier: 4933464114
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312573
EAN 4058546220594
SKU leverancier 4933464114
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
Max. zaagdiepte 65 MM
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in Transportkoffer
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 FLAG230XPDB-0C
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 5.3 (M18 HB12) KG
By technology Fuel
Asaansluiting M14
Schijf Ø 230 MM