M18FSAG115X-0 haakse slijpmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 711971 SKU leverancier: 4933478772
Specificaties
Artikelcode (SKU) 711971
EAN 4058546360542
SKU leverancier 4933478772
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
Max. zaagdiepte 28 MM
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in Geen kitbox of tas meegeleverd
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 FSAG115X-0
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 2.6 (M18 B5) KG
By technology Fuel
Asaansluiting M14
Schijf Ø 115 MM