M18FSAG125XB-0X haakse slijpmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 711974 SKU leverancier: 4933478429
Specificaties
Artikelcode (SKU) 711974
EAN 4058546346201
SKU leverancier 4933478429
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
Max. zaagdiepte 33 MM
Naam M18 FSAG125XB-0X
Asaansluiting M14
Schijf Ø 125 MM