M18FSAG125XB-502X haakse slijpmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 711975 SKU leverancier: 4933478430
Specificaties
Artikelcode (SKU) 711975
EAN 4058546346218
SKU leverancier 4933478430
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
Max. zaagdiepte 33 MM
By system M18
Capaciteit accu 5.0 AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included 2 x M18 B5
Naam M18 FSAG125XB-502X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 FC
Asaansluiting M14
Schijf Ø 125 MM