M18FSAGV115XPDB-0X haakse slijpmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 711977 SKU leverancier: 4933478773
Specificaties
Artikelcode (SKU) 711977
EAN 4058546360559
SKU leverancier 4933478773
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
Max. zaagdiepte 28 MM
Naam M18 FSAGV115XPDB-0X
By technology Fuel
Schijf Ø 115 MM