M18FSAGV125XB-0X haakse slijpmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 711978 SKU leverancier: 4933478436
Specificaties
Artikelcode (SKU) 711978
EAN 4058546346270
SKU leverancier 4933478436
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
Max. zaagdiepte 33 MM
Naam M18 FSAGV125XB-0X
Asaansluiting M14
Schijf Ø 125 MM