M18FSAGV125XPDB-0X haakse slijpmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 711979 SKU leverancier: 4933478437
Specificaties
Artikelcode (SKU) 711979
EAN 4058546346287
SKU leverancier 4933478437
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
Max. zaagdiepte 33 MM
Naam M18 FSAGV125XPDB-0X
Asaansluiting M14
Schijf Ø 125 MM