M18BLSAG125X-0 BRAKING ANGLE GRINDER XXX
Delen:
Artikelcode (SKU): 840076 SKU leverancier: 4933492643
Specificaties
Artikelcode (SKU) 840076
EAN 4058546413934
SKU leverancier 4933492643
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
Max. zaagdiepte 33 MM
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in Geen kitbox of tas meegeleverd
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 BLSAG125X-0
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 2.4 (M18 B4) KG
By technology Brushless
Schijf Ø 125 MM