M18ONEFSAG125XB-0X
Delen:
Artikelcode (SKU): 711992 SKU leverancier: 4933478433
Specificaties
Artikelcode (SKU) 711992
EAN 4058546346249
SKU leverancier 4933478433
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
Max. zaagdiepte 33 MM
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 ONEFSAG125XB-0X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 2.7 (M18 B5) KG
By technology Fuel
Asaansluiting M14
Schijf Ø 125 MM