M18ONEFSAG125XPDB-0X
Delen:
Artikelcode (SKU): 711993 SKU leverancier: 4933478434
Specificaties
Artikelcode (SKU) 711993
EAN 4058546346256
SKU leverancier 4933478434
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
Max. zaagdiepte 33 MM
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 ONEFSAG125XPDB-0X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 2.7 (M18 B5) KG
By technology Fuel
Asaansluiting M14
Schijf Ø 125 MM