M18ONEFSAG125XPDB-502X
Delen:
Artikelcode (SKU): 711994 SKU leverancier: 4933478435
Specificaties
Artikelcode (SKU) 711994
EAN 4058546346263
SKU leverancier 4933478435
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
Max. zaagdiepte 33 MM
By system M18
Capaciteit accu 5.0 AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included 2 x M18 B5
Naam M18 ONEFSAG125XPDB-502X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 FC
Gewicht incl. accu 2.7 (M18 B5) KG
By technology Fuel
Asaansluiting M14
Schijf Ø 125 MM