| Artikelcode (SKU) | 312398 |
| EAN | 4058546290634 |
| SKU leverancier | 4933471435 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 12 V |
| By system | M12 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Artikelcode (SKU) | 312398 |
| EAN | 4058546290634 |
| SKU leverancier | 4933471435 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 12 V |
| By system | M12 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Naam | M12 FDGS-0 |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | Geen lader bijgeleverd |
| Gewicht incl. accu | 0.94 (M12 B4) KG |
| By technology | Fuel |
| Standaard toebehoren | 6,8 mm spantang |
| Spantang | 6/ 8 MM |
| Min | 0 - 10,000/ 0 - 15,000/ 0 - 21,000 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw