M12FDGS-0 rechte stiftslijper
Delen:
Artikelcode (SKU): 312398 SKU leverancier: 4933471435
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312398
EAN 4058546290634
SKU leverancier 4933471435
Merk MILWAUKEE
Spanning 12 V
By system M12
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in Geen kitbox of tas meegeleverd
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M12 FDGS-0
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 0.94 (M12 B4) KG
By technology Fuel
Standaard toebehoren 6,8 mm spantang
Spantang 6/ 8 MM